O nas

 Jadłodajnia Tradycyjna

Jadłodajnia Tradycyjna oferuje wszechstronne usługi cateringowe i rozległy wybór smacznych dań, które sprostają wymogom wymagających gości. Doświadczony personel kelnerów i kucharzy zapewnia pełne zadowolenie z poziomu serwisu oraz standardu przygotowywanych potraw. Goście mogą liczyć również na niezwykle przystępne koszty i przyjazną atmosferę lokalu. Jadłodajnia Tradycyjna oferuje również dowóz domowego jedzenia na terenie Krynicy gratis.tel.734-739-390Dla naszych Gości, którzy chcą doświadczać naszej kuchni w gronie swoich bliskich w domowym zaciszu proponujemy dowóz domowego jedzenia gratis.
Zapraszamy do korzystania z naszego menu, ustalenia dań specjalnych do przygotowania przez naszych kucharzy. Istnieje możliwość dostarczenia dań do domu.
Na duże obiady, kolacje lub kameralne przyjęcia przenieście państwo profesjonalną kuchnię do swojego domu.
Nasz szef kuchni ułoży menu specjalnie na Państwa.

Przygotowanie dań

Dania są przygotowywane ze świeżych oraz najwyższej jakości produktów zakupionych od lokalnych dostawców .

Dania w Jadłodajni Tradycyjnej

Kuchnia domowa którą serwujemy jest naszą specjalnością. Nasi pracownicy dbają o jakość, estetykę i smak przygotowywanych dań. Receptury oraz gramatury potraw są naszą tradycją, którą skrupulatnie przestrzegamy dla smaku podniebienia i rozkoszy każdego klienta.

SPECJALNA OFERTA SKIEROWANA DO FIRM I INSTYTUCJI :
przy stałej współpracy oferujemy posiłki w stałych specjalnych cenach.
Organizujemy obiady w lokalu lub z dowozem gratis dla grup zorganizowanych , kolonii ,wycieczek itp.

JADŁODAJNIA TRADYCYJNA to również łączenie w sobie dwóch elementów, zazwyczaj nie stosowanych razem, jednak wartych uwagi i odkrycia na nowo. Nowoczesność oraz nuta tradycji, oryginalność oraz doświadczenie. Te słowa mogą w prosty sposób opisać naszą Jadlodajnie.

Zapraszamy codziennie od godziny 11.00